Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

Kemerburgaz evden eve nakliyat, İstanbulluların güvenle tercih ettiği bir hizmettir. Ev taşıma sürecini gözünüzde büyütüyorsanız artık güvenilir bir firma ile çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kemerburgaz Nakliyat olarak bugüne kadar pek çok kişiye ve aileye taşınma hizmeti verdik. Müşterilerimiz, farklı firmalarla yaşadıkları sıkıntıların hiçbirini bizimle yaşamadılar. Fiyat, personel deneyimi gibi konularda sağladığımız avantajlar sayesinde müşterilerimiz, her ev taşıma sürecinde bizimle çalışmak ister.

Kemerburgaz evden eve nakliye hizmetini yıllardır sürdürmekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetini her zaman aynı kalitede sunuyoruz. Asansör sistemlerimiz, sigortalı taşımacılık yapmamız sayesinde eşyalarınız her zaman güvende olur.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kemerburgaz evden eve nakliyat firmaları arasında yüzlerce seçenek vardır. Ancak her firmadan aynı kalitede hizmet almanız mümkün değildir. Bazı firmalar merdiven altı diye tabir ettiğimiz bir çalışma sistemine sahiptir. Yani tamamen kaçak bir şekilde hizmet verirler. Makul olmayan fiyatlar sunan ve sizden sürekli ekstra ödemeler isteyen bu firmalarla çalışmamanızda fayda vardır.

Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan firmamız ise sizlere sorunsuz bir taşıma sürecinin ayrıcalığını her zaman yaşatır. Size sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile kaplayarak hasar riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz.
  • Eşyalarınızı kolilerin içerisine hiçbir şekilde kırılmayacak biçimde yerleştiriyoruz.
  • Eşyalarınızın araç içerisinde ezilmemesi ve devrilmemesi için dikkatli bir tasnifleme yapıyoruz.
  • Ağır ve büyük yapıda olan mobilyalarınızı kolay taşımak adına söker.
  • Yeni evinizde mobilya montajını hızlı ve pratik bir şekilde yapıyoruz.
  • Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde taşınma sürecine harcanan vakti kısaltıyoruz.
  • Duvara monte edilen çerçeve, raf gibi eşyalar için de gerekli işlemleri yapar.

Kemerburgaz Evden Eve Taşıma Hizmetinden Nasıl Yararlanır?

Kemerburgaz evden eve nakliye hizmeti için ilk olarak yeni evinizi tutmalısınız. Kiralama ya da satın alma için gerekli işlemleri tamamladıktan sonra firmamızı arayarak hangi günde taşınacağınızı belirtmelisiniz. Taşınmak istediğiniz gün ve saatten bir-iki hafta önce bize ulaşmanızda fayda vardır.

Son anda bize ulaştığınız takdirde yoğunluğumuzdan dolayı istediğiniz zaman hizmet almanız mümkün olmaz. Kemerburgaz evden eve nakliyat aracımız, belirttiğiniz gün ve saatte evinize ulaşır. Böylece vakit kaybetmeden taşıma hazırlıklarına başlıyoruz. Kısa sürede tüm eşyaları aracımıza yükleyerek yeni evinize doğru yola çıkıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Kapsamında Sigorta Yapar mı?

Kemerburgaz evden eve hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece herhangi bir maddi kayıp söz konusu olmadan eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız için gösterdiğimiz özeni, kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak da kanıtlıyoruz. Kıyafetleriniz için askılı koliler, son teknoloji ambalaj malzemeleri ile taşınmanın aslında o kadar da stresli bir iş olmadığını anlayabilirsiniz.

Kemerburgaz evden eve taşımacılık hizmetinin kapsamını dilediğiniz gibi genişletip, ya da daraltabilirsiniz. Dilerseniz suya sabuna dokunmadan tüm işleri bize bırakmanız mümkündür. Bunun yerine kendiniz de bazı işleri hallederek taşınma masraflarını daha aza indirebilirsiniz.

Firmamız sizden hiçbir zaman ekstra ücretler talep etmez. Taşıma işleminin ne kadar ücret karşılığında yapılacağı bellidir. Hizmetlerimizi isteyenler, daha önce firmamızla yola çıkan kişilerin yaptığı olumlu yorumları da mutlaka görür.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kemerburgaz evden eve nakliyat fiyatları her bütçeye hitap eder. Uygun fiyat avantajımızdan yararlanarak Türkiye’nin her yerine kolay bir biçimde taşınabilirsiniz. Yakıt ve personel masraflarına göre belirlediğimiz fiyatlar, her zaman memnun kalacağınız bir hizmet almanızı sağlar. Uygun fiyat avantajımız için siz de hemen bizimle iletişime geçer.

Kemerburgaz Ev Taşıma HizmetiKemerburgaz Nakliye Ücreti
1 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti15.000 TL
2 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti18.000 TL
3 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti25.000 TL
4 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti30.000 TL
Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sarıyer evden eve taşımacılık ile kurumsal evden eve nakliye çözümlerini birlikte yürütmenin 50. yılında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Başka nakliye şirketlerinden daha eski ve pratik firmamız ile kolay taşının.

Başka firmalara göre daha ekonomik. Diğer firmalara göre daha kurumsal;

Başka şirketlere göre daha tanınır. Diğer firmalara göre daha profesyonel

Diğer firmalara göre daha eskiyiz.

×